Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
marzec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

"Bialystok majn hajm"

 

 

Więcej o projekcie...

 

 

 

Współpraca

jacek darekLogo AA 
 
 
DARCZYŃCY I SPONSORZY: 
 
 
Logo MKDNiS kolorowe  
 
 
Logo NIMIT RGB kolor poziom
 
logo pl negatyw czerwony
 
 
 
 
1-nck
 
 
 
 Energa SA znak inwersyjny-01
Fundacja Stefczyka logotyp
 
Port Gdynia  logo  poziom 2018 12 20 22 40 32 UTC
 
 
 

 

 logo-jaszczuk

 

 

 

logosopot

 WielkiHerbGdanska znak 2021 final

 

 

 

Wojewodztwo Pomorskie pion-2012-RGB-NIE DO DRUKU

 

 

 

 

logo Argo 2020 08 15 11 14 52 UTC

 

 

 

 

logo gdyna moje miasto BIG

logo-fundacja-pzu-pion rgb
logo opec nowe
 
 
  
 
PATRONI MEDIALNI:
 
 
04 TVP KULTURA RGB inwersyjne
 
 
 
Logo TVP Historia white
 
 
 
ORFEO logo CZERWONE panotne ver210241024 1
 
 
 
 logo rgb

 

 

WYMIAROWANIE POLMIC POLMIC logo kolor pozytyw poziom

 

 

 SZ logoo-1

 

 

 
LOGO DzBaltyckiBEZ
 
 
 
 
RG logo - poziom bez fm 2
 GPC
Nowe Logo GazetaPolska poziom PDF 
 
WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA:
 
RMF-Classic-logo-bordo
 

PARTNERZY: 

 

HotelSopot podstawowe PDF

01 logo tskz podstawowe

 

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga logo

 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Retro
  im. Mieczysława Fogga

 

 

 

 ROK MIECZYSŁAWA FOGGA logo

 

 LOGO Muzeum Gdańska

 

soliton nowe logo

 

 

 

 

 

2000px-POL Strzegom COA.svg

   

GMINA STRZEGOM

 

 

strzegom logo 443

 

 

Logo 1

 

 

 

logo

 

 

 

 ROK w Łomzy logo

 

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY

W ŁOMŻY

dyr. Jarosław Cholewicki

 

 

 

5490bd9f7f8ed557a6c3d4628692b9bf

 

 

 

 

 unnamed

 

PRZEMYSŁAW WASZKIEWICZ

 

  

 

2321800

 

Facebook

Media i Partnerzy Teatru

trojmiasto plPortal Regionalny trojmiasto.pl dostępny w Internecie pod adresem www.trojmiasto.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście oraz prowadzi katalog trójmiejskich firm. Jest bez wątpienia najbardziej popularną lokalną witryną o największej dynamice wzrostu oglądalności w ostatnich latach. Współpraca z Teatrem Otwartym polega na informowaniu na stronach portalu o aktualnych wydarzeniach/koncertach organizowanych przez nasz teatr.
 
 
radiogdansklogoRadio Gdańsk 103,7 FM. Największa rozgłośnia radiowa w Trójmieście. Polskie Radio Gdańsk. Dociera do tysięcy domów , a także głęboko w morze. Współpraca z Teatrem Otwartym polega na informowaniu na antenie radia o aktualnych wydarzeniach, przedstawianiu relacji, oraz zapowiedzi dotyczących naszych koncertów. Pani redaktor Stanisława Grażyńska prowadzi wiele koncertów organizowanych przez nas
 
 
 
Classic logo3-RGBRMF Classic - to radio o charakterze muzyczno-literackim nadające w kilku miastach w Polsce. RMF Classic prezentuje muzykę klasyczną, filmową oraz informacje o najważniejszych imprezach kulturalnych: wystawach, spektaklach teatralnych, premierach filmowych i wydawniczych. Współpraca z Teatrem Otwartym została nawiązana w roku 2006 i polega na informowaniu na antenie radia i stronach internetowych radia o aktualnych wydarzeniach, przedstawianiu relacji, oraz zapowiedzi dotyczących naszych koncertów.

 


 

Logo TVP Historia white 2018 02 26 20 20 06 UTCTVP Historia – kanał historyczny Telewizji Polskiej, który rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku. Oparty jest na produkcji własnych programów oraz na zasobach archiwalnych TVP. Emituje także produkcje zagraniczne. Oprócz audycji opisujących historię, kanał emituje też programy nawiązujące do historii (m.in. filmy fabularne i seriale). TVP Historia współpracuje z wieloma instytucjami. Po emisji programy i filmy dostępne bywają poprzez witrynę internetową kanału.

Przesłaniem TVP Historia jest Odkryć i zrozumieć. Źródło: Wikipedia

 

 
 
logopolmic2009d
Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC powstało w 2001 roku na bazie Biblioteki-Fonoteki Związku Kompozytorów Polskich - Ośrodka Dokumentacji Polskiej Muzyki Współczesnej, która gromadziła książki, partytury i płyty oraz informacje dotyczące współczesnych kompozytorów polskich i ich dzieł przez pięćdziesiąt lat. W 1998 roku Biblioteka została przedstawicielem Polski w International Association of Music Information Centres. Polskie Centrum Informacji Muzycznej zastępuje ją teraz w tej roli, kontynuując wszelkie dotychczasowe formy aktywności Biblioteki ZKP. Dyrektorem Centrum jest dr Mieczysław Kominek, muzykolog i reżyser dźwięku, dziennikarz, krytyk i publicysta.

Portal Polmic.pl jest pierwszym i jak dotąd jedynym w sieci serwisem internetowym, poświęconym polskiej muzyce poważnej, przede wszystkim XX–XXI wieku. Nadrzędnym jego celem jest informowanie o bieżącej aktywności środowiska muzycznego w Polsce oraz polskich muzyków za granicą, a także dostarczanie aktualnych, kompleksowych wiadomości o polskich artystach, instytucjach muzycznych i publikacjach o muzyce. Służy temu zarówno sam portal internetowy, jak i dołączona do niego osobna aplikacja bazy danych o utworach i kompozytorach oraz Newsletter, rozsyłany do zarejestrowanych użytkowników serwisu. Źródło: www.polmic.pl


  
logo-DziennikBaltycki

Dziennik Bałtycki” – dzinnik informacyjno-publicystyczny ukazujący się na Pomorzu od 1945 r.
15 października 2007 roku Dziennik Bałtycki, wraz z częścią innych regionalnych dzienników należących do spółki Polska Press, został wcielony do nowej gazety ogólnopolskiej „Polska”, przygotowywanej we współpracy z angielskim dziennikiem „The Times”. Zmienił wtedy nazwę na Polska Dziennik Bałtycki. Mimo iż szata graficzna dziennika oraz część dodatków do niego uległy zmianie, Polska Dziennik Bałtycki nawiązywał do tytułu, który ukazywał się od 1945 roku. W 2015 roku, po rezygnacji Polska Press z wydawania gazety ogólnopolskiej, wrócił do dawnego tytułu Dziennik Bałtycki.

Gazeta ukazuje się przez 6 dni w tygodniu, od oniedziałku do soboty. Co piątek dołączanych jest 20 tygodników lokalnych, które ukazują się w 20 powiatach. Od 2001 redakcja dziennika przyznaje tytuł Człowiek Roku „Dziennika Bałtyckiego” Żródło: Wikipedia

 

 
SZ logoo„Słowo Żydowskie” – to nie tylko najdłużej wydawany tytuł prasy żydowskiej na polskim rynku, ale także miesięcznik z kompletnie nowym pomysłem na pismo. Jesteśmy bliżej życia, trzymamy rękę na pulsie bieżących wydarzeń nie zapominając jednocześnie o historii. Na łamach naszego miesięcznika prezentujemy niezwykłe historie, ciekawostki z Polski i zeświata, rozmowy z intrygującymi ludźmi, pisane ze swadą felietony i reportaże. Wiele uwagi poświęcamy też kulturze i sztuce.Redakcja „Słowa Żydowskiego” (jid.דאָס ייִדישע וואָרט Dos Jidisze Wort) działa na polskim rynku prasowym od 70 lat. Tytuł będący obecnie dwujęzycznym miesięcznikiem, rozpoczął swoją działalność w 1946 roku jako dziennik zatytułowany „Fołks Sztyme”. Początkowo wydawany był w Łodzi, mieście które stanowiło po wojnie zastępczą stolicę kraju. W kilka lat później redakcja przeniosła się do odbudowującej się Warszawy. Nieprzerwanie od 1950 roku wydawcą tytułu jest Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce. Po przeniesieniu redakcji do Warszawy, aż do 1968 wraz z ukazującym się wówczas w całości w języku jidysz „Fołks Sztyme” wydawany był także polskojęzyczny dodatek dla młodzieży „Nasz głos”. Od lat siedemdziesiątych „Fołks Sztyme” przybrało postać tygodnika, którego część drukowana była po polsku. „Głos ludu” – jak należy tłumaczyć tytuł tygodnika, został w 1992 roku zmieniony na „Słowo Żydowskie”, a jego częstotliwość ukazywania się po kilku latach zmieniono na miesięcznik.

Dziś
Nasz miesięcznik jest jedynym tytułem na rynku prasowym wydawanym po polsku i w jidysz. Pismo skierowane jest zarówno do społeczności polskich Żydów jak i wszystkich osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką żydowską. Redaktorem naczelnym „Słowa Żydowskiego” jest Artur Hofman, który sprawuje jednocześnie funkcję Prezesa TSKŻ. Za część w języku jidysz odpowiada Joanna Niedolistek. Redaktorem prowadzącym jest Chrystian Orzeszko, a sekretarzem redakcji Marek Hause. Grafiką i łamaniem tytułu zajmuje się Mirosław Zbonik. 
Żródło: www.tskz.pl

 
 
Poleć