Kalendarz wydarzeń

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

"Bialystok majn hajm"

Współpraca


SPOSOR ROKU JUBILEUSZOWEGO
 
Energa SA znak inwersyjny-01
 
MECENAT ROKU JUBILEUSZOWEGO

 logo fundacja stefczyka full 01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWE Logo miasta Gdansk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sopot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
woj pomorskie
 
 
PATRONI MEDIALNI ROKU JUBILEUSZOWEGO
logo rgb Patron medialny Roku Jubileuszowego  
 SZ logoo  
 
 
WSPÓŁPRACA REDAKCYJNA ROKU JUBILEUSZOWEGO
 

RMF-Classic-logo-bordo dopisać współpraca redakcyjna

 

 

PARTNER ROKU JUBILEUSZOWEGO

01 logo tskz podstawowe

Artyści współpracujący

Teatr Otwarty gości wielu znakomitych i znanych na całym świecie artystów.

 

Artyści związani współpracą z Teatrem Otwartym

 

SOLIŚCI-ŚPIEWACY i PIOSENKARZE:

 

soprany: Anna Asmus | Grażyna Brodzińska | Jaanna Cortes | Anna Fabrello | Bogna Forkiewicz | Ewa Godlewska | Małgorzata Grela | Bożena Harasimowicz | Julia Iwaszkiewicz | Jagna Jędrzyńska-Rotkiewicz | Karolina Karcz | Natalia Krajewska-Kitowska | Barbara Kubiak | Aleksandra Kucharska-Szefler | Zofia Kotlicka | Mariola Kurnicka | Anna Kutkowska-Kas | Barbara Lewicka Wójcik | Elizabeth Linhart (Austria) | Elżbieta Małgorzata-Mach | Magdalena Meziner | Marzena Prochacka | Anna Osior | Katarzyna Rogalska | Krystyna Rorbach | Anita Rywalska-Sosnowska | Yeyoung Sohn | Ruth Staffa (Niemcy) | Mariola Szymaszek | Tatiiana Szczepankiewicz | Agnieszka Tomaszewska | Magdalena Witczak | Dorothe Wohlgemuth (Niemcy) | Ewelina Wojciechowska | Agnieszka Wolska | 

 

alty i mezzosoprany: Monika Fedyk | Beata Koska | Urszula Kryger | Katarzyna Krzyżanowska | Magdalena Lewandowska | Celina Muza | Barbara Ostertag (Niemcy) | Małgorzata Pańko | Alicja Piotrowska | Alicja Rumianowska | Donata Zuliani |

 

tenory: Waldemar Bączyk | Krzysztof Gasz | Piotr Kusiewicz | Wojciech Lewandowski | Witold Matulka | Bogusław Morka | Dariusz Pietrzykowski | Marcin Pomykała | Tomasz Radimonas | Janusz Ratajczak| Romuald Spychalski | Jacek Szymański | Leszek Świdziński | Łukasz Wroński |

 

barytony i basy: Krzysztof Bobrzecki | Miłosz Gałaj | Łukasz Goliński | Andrzej Kijewski | Grzegorz Piotr Kołodziej |  Dawid Krupej | Kamil Pękala | Tomasz Pętak | Władysław Podsiadły | Leszek Skrla | Florian Skulski | Rafał Songan | Bartłomiej Tomaka | Grzegorz Ufnal | Dariusz Stanisław Wójcik | 

 

 

INSTRUMENTALIŚCI I SOLIŚCI-INSTRUMENTALIŚCI :

 

skrzypce: Andrzej Czapliński | Aleksandra Denga | Tomasz Diakun | Grzegorz Gadziomski | Beata Glaza-Sutt | Ben Goldstein (USA) Anna Jastrzębska | Halina Jastrzębska | Paweł Kapica |  Sylwia Koliińska | Jacek Koprowski | Robert Kwiatkowski | Marta Nanowska | Magdalena Pawłowska |      

| Karolina Piątkowska-Nowicka | Katarzyna Rogalska | Karolina Sutt | Antal Szalai (Węgry)  | Natalia Waleska | Iwona Warzycka-Kot |

 

altówka: Ewa Fredrich | Karol Jurewicz  | Tomasz Pozorski | Andrzej Słoniecki  | Joanna Welz |

 

wiolonczela: Roman Jabłoński | Mateusz Kaczmarski | Agnieszka Kaszuba | Danuta Kowalczuk | Maciej Kułakowski | Alicja Leoniuk-Kit  | Anna Markiewicz | Krzysztof Pawłowski  | Kamila Pietrzak | Jadwiga Rudka-Stefaniak | Tadeusz Samerek | Anna Sawicka | Andrzej Skibiński (Szwecja) | Krzysztof Sperski  | Emilia Szarejko | Jerzy Wujtewicz |

 

kontrabasy:  Piotr Lemańczyk | Radosław Łukaszewicz | Krzysztof Słomkowski | Sebastian Wyszyński |

 

klarnet: Włodek Marhulets | Kazimierz Milewski | Wojtek Czapliński | Grzegorz Wieczorek | 

 

obój: Dorota Milczarek | Renata Nehrebecka | Józef Raatz | 

 

 

flet: Jan Drzewiecki | Dorota Dudzik | Katarzyna Czerwińska |

 

trąbka: Paweł Hulisz | Kamil Kruczkowski |

 

puzon: Marek Sikora | Marian Stefanowicz |

 

waltornia: Piotr Pożakowski | Zbigniew Kaliciński | 

 

instrumenty perkusyjne: Piotr Baranowski | Joanna Bułło | Paweł Nowicki | Piotr Sutt | Tomasz Waldowski |

 

harfa: Anna Bachleda | Olga Morze-Jankowska | Anna Sikorzak-Olek |

 

fortepian: Maciej Baczyński | Medea Berianidze | Witosława Frankowska | Maciej Gański | Emilia Grażńska | Avi Goldstein (USA) | Gedymin Grubba | Noemi Grubba| | Barbara Halska | Dorota Jabłońska-Mazurek | Benedikt Jahnel | Tomasz Jocz | Liana Krasyun-Korunna | Michał Krężlewski | Bogdan Kułakowski | Radosław Kurek | Nina Kuźma-Sapiejewska | Mirosława Sumlińska | Mateusz Lasatowicz | Rafał Lewandowski | Jadwiga Lewczuk | Paweł Lipski | Piotr Łukaszczyk | Anna Miklon | Robertt Morawski | Aleksandra Mozgiel | Andrzej Nanowski | Małgorzata Nanowska | Lech Napierała | Olga Niechiporenko | Tamara Niekludow | Barbara Nowicka | Piotr Nowicki | Piotr Pawlak | Adam Pietrzak | Artur Pilch | Ewa Pobłocka | Anna Prabucka-Firlej | Andrzej Sienkiewicz | Julia Skakowska | Jolanta Staszewska | Bożena Szull-Talar | Krystyna Wawryków | Tomasz Zając |

 

klawesyn: Witosława Frankowska | Andrzej Nanowski | Małgorzata Skotnicka

 

organy: Bogusław Grabowski | Gedymin Grubba | Maciej Ingielewicz | Jacek Kotyński | Błażej Musiałczyk | Andrzej Nanowski | Joachim Vogelsanger (Niemcy) | Florian Wilkes (Niemcy) |

 

akordeon: Nartalia Belak | Marcin Krzyżanowski | Grzegorz Miller | Paweł Nowak |

 

aktorzy: Jan Englert | Grzegorz Gzyl | Joanna Kreft-Baka | Olgierd Łukaszewicz | Krystian Nehrebecki | Krystyna Łubieńska | Małgorzata Brajner | Dariusz Szymaniak | Beata Ścibakówna | | Janusz Zakrzeński | Jerzy Zelnik | Mariusz Żarnecki | 

 

tancerze: Alexandr Azarkevitch | Patryk Chromiec | Adam Doliniec | Artur Grabarczyk |  Anna Jaśniak | Magdalena Poborca | Sławomir Gidel | Aleksandra Michalak |  Filip Michalak | Paulina Sałek | Natalia Skaczkowska | Ireneusz Stencel | | Magdalena Wałęsa |

 

choreografowie: Jacek Baczewski | Magdalena Baczewska | Sławomir Gidel | Aleksander Azarkevitch | 

 

kompozytorzy: Marcin Krzyżanowski | Andrzej Nanowski | Beata Wróblewska | Tadeusz Trojanowski | 

 

dyrygenci: Leszek Gołąb | Jan Kurek | Enrique Mazzola | Janusz Przybylski |

 

 

prelegenci: red. Stanisława Grażyńska | Barbara Żurowska-Sutt |

 

 

ORKIESTRY I ZESPOŁY KAMERALNE:

 

Orkiestra Opery Bałtyckiej

 

Orkiestra Kameralan "Hanseatica"

 

Hugo Wolf Quartett (Austria)

 

Vienna Clarinet  Connection (Austria)

 

Bosze Salonorchester (Austria)

 

Nikola Parov Quartett (Węgry)

 

Zespół "TEKA" (Węgry)

 

Ensemble Welst (Austria)

 

TRIO 21 (Austria)

 

Gdański Kwartet Fagotowy

 

Baltic Kwartet

 

Kwartet Orana

 

Trio Lipski 

 

Pojln Klezmer Quartett

 

Zespół Barokowy "Silva Rerum"

 

OCTAVA ensemble

 

Zespół cygański "ROMANCA"

 

Baltic Neopolis Quartet

 

Trio FOGG